آراستگی محورهای منطقه ۱۳ با اجرای طرح پنجشنبه‌های نگهداشت شهر

در ادامه طرح پنجشنبه‌های نگهداشت شهر و براساس نیازسنجی و استفاده بهینه از امکانات موجود، محورهای منتخب منطقه ۱۳ در نواحی چهارگانه پاکسازی و آراسته شدند.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، محمد هادی علی احمدی شهردار این منطقه از طرح نگهداشت شهر به عنوان فرصتی ویژه برای خدمت رسانی به شهروندان یاد کرد و گفت: در ادامه طرح نگهداشت شهر و رسیدگی ویژه به معابر و میادین صبح امروز و در نخستین پنجشنبه مهر ماه، تمامی تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی  حوزه خدمات شهری در معابر منتخب نواحی چهارگانه متمرکز  و به شکل اساسی اقدام به فعالیت کردند.

شهردار منطقه ۱۳ اظهار داشت: ۱۰۹ نیروی خدمات شهری با نظارت مدیران حوزه خدمات شهری و فضای سبز، ناظر سازمان مدیریت پسماند و شهرداران نواحی در خیابان پیروزی ضلع جنوب حدفاصل امام علی (ع) تا فجر، خیابان پیروزی حدفاصل قره‌یاضی تا نبرد، خیابان مستوفی از خیابان شمس تا افضلی، خیابان شمس حدفاصل مستوفی تا فلکه چایچی فعالیت کردند.

وی با اشاره به جزییات اقدامات این طرح افزود: حذف زوائد بصری و نونوار شدن معابر منتخب، رفع موانع فیزیکی و زوائد، شستشوی المان های شهری، گندزدایی و شستشوی مخازن و زیرمخزنی های زباله، نظافت و لایروبی  انهار و جوی ها، مبارزه با جانوران مضر شهری، بازپیرایی فضاهای سبز شهری از اقدامات انجام شده در این طرح است.

علی احمدی آراستگی شهر، افزایش رضایتمندی شهروندان، ارتقای سطح خدمات به شهروندان با استفاده بهینه از امکانات را از اهداف طرح نگهداشت شهر برشمرد و اظهار داشت: رسیدگی ویژه به شهر و ارتقای رفاه و رضایتمندی شهروندان به عنوان یک الزام در این طرح به طور جدی در حال انجام است و بازخوردهای معتمدین محلی و شهروندان از پیام های سامانه +۱۳۷ و مراجعات حضوری قابل مشاهده است.

انتهای پیام/
 

۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹
کد خبر: 43173

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 2 =