معاونین اداره کل حوزه شهردار تهران منصوب شدند

مهدی منوری مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران در احکامی جداگانه، معاونین این حوزه را منصوب کردند.

به گزارش شهر؛ مهدی منوری مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران صبح امروز _ده مهر ۱۴۰۲ _ در احکامی جداگانه، حسن رجبیان شایگان را به سرپرستی «معاونت هماهنگی و پشتیبانی اداره کل حوزه شهردارتهران» و سید مهدی سیدی نیاسر سرپرستی «معاونت پایش و نظارت راهبردی اداره کل حوزه شهردار تهران» منصوب کرد. وی همچنین در حکمی دیگر احسان حیاتی پور را در سمت «معاون بررسی و پیگیری ویژه اداره کل حوزه شهردار تهران » ابقا کرد.

در متن حکم سرپرست «معاونت هماهنگی و پشتیبانی اداره کل حوزه شهردارتهران» آمده است:

نظر به شایستگی، تجارب و سوابق ارزنده جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست معاونت هماهنگی و پشتیبانی اداره کل حوزه شهردارتهران» منصوب می‌شوید.انتظار می‌رود با توجه به اهمیت حوزه شهردار تهران ضمن همکاری وتعامل سازنده با معاونت‌ها، مناطق و مشاورین محترم نسبت به هماهنگی و اجرای درست و موثر دستورات ابلاغی و وظایف محوله اهتمام کامل داشته باشید. امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در راستای تحقق چشم‌انداز «تهران، کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» با بهره‌گیری از استعداد و توانمندی کارکنان خدوم شهرداری تهران و ظرفیت‌های تخصصی، موجبات خدمت رسانی به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید. توفیقات روزافزون شما را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند منان مسالت دارم.

معاونین اداره کل حوزه شهردار تهران منصوب شدند

در متن حکم «سرپرست معاونت پایش و نظارت راهبردی اداره کل حوزه شهردار تهران» نیز آمده است: 

 نظر به شایستگی، تجارب و سوابق ارزنده جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست معاونت پایش و نظارت راهبردی اداره کل حوزه شهردار تهران» منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن همکاری و تعامل سازنده با معاونت‌ها، مناطق و مشاوران محترم نسبت به هماهنگی و اجرای درست و مؤثر دستورات ابلاغی و وظایف محوله اهتمام کامل داشته باشید. امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در راستای تحقق چشم‌انداز «تهران؛ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» با بهره‌گیری از استعداد و توانمندی کارکنان خدوم شهرداری تهران و ظرفیت‌های تخصصی، موجبات خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید. توفیقات روزافزون شما را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند منان مسألت می‌نمایم.

معاونین اداره کل حوزه شهردار تهران منصوب شدند

در متن حکم «معاون بررسی و پیگیری ویژه اداره کل حوزه شهردار تهران » نیز آمده است: 

نظر به سوابق و تجارب جنابعالی به‌موجب این حکم در سمت «معاون بررسی و پیگیری ویژه اداره کل حوزه شهردار تهران » ابقاء می‌گردید.  امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در راستای تحقق چشم‌انداز «تهران؛ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» با بهره‌گیری از استعداد و توانمندی کارکنان خدوم شهرداری تهران و ظرفیت‌های تخصصی، موجبات خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید. از خداوند منان توفیقات روزافزون جنابعالی را در اجرای امور محوله مسئلت می‌نمایم.

معاونین اداره کل حوزه شهردار تهران منصوب شدند

انتهای پیام/ 

۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
کد خبر: 43323

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 5 =