تمهیدات ترافیکی جدید در محدوده بوستان و ایستگاه مترو بسیج

طرح افزایش انضباط شهری در معابر با جمع‌آوری خودروهای اسقاطی و فرسوده تا ساماندهی صنوف در منطقه۱۴ اجرا شد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، طرح جمع آوری خودروهای فرسوده و تابلوهای غیر مجاز در برخی نقاط پرتردد و مورد مطالبه شهروندان از جمله در محلات نواحی ۳ و ۴ منطقه اجراشده است.

این فعالیت حوزه خدمات شهری و محیط زیست منطقه برای رسیدگی به درخواست مردمی و با هدف زیباسازی سیمای شهری و رفاه حال شهروندان دردستور کار قرار دارد.

براین اساس و طبق بند ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری، وسایل و تجهیزاتی که در معابر آلودگی بصری و سد معبر ایجاد می کند، جمع آوری می شود. گفتنی است با اجرای این عملیات در صورت شناسایی خودروی فرسوده معیوب در ابتدا به مالک برای جمع آوری اخطار کتبی داده می شود و چنانچه مالک شناسایی نشود یا درصورتی که مالک خودروی اسقاطی معیوب را جمع آوری نکند از طریق مراجع قضایی برای جابجایی و انتقال به پارکینگ اقدام می شود.

اخطار به واحدهای صنفی و و جمع آوری تابلوها و پل های غیر مجاز نصب شده مقابل صنوف طبق قانون از دیگر فعالیت های انجام شده است که در این راستا نسبت به صدور و ابلاغ اخطاریه به بیش از ۲۰ واحد صنفی اقدام شد. همچنین رفع تخلفات شهری در بخش کنترل دفع ضایعات ساختمانی و سد معبر از جمله اقداماتی است که با اجرای ضربتی و گسترده درمعابر و محلات در حال اجراست، فعالیت هایی که برای افزایش انضباط شهری و رفاه شهروندان استمرار دارد.

انتهای پیام/

۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۶
کد خبر: 54994

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =