شناسایی و حل بیش از ۵۰۰۰ معضل در نواحی منطقه ۱۲

شهردار منطقه۱۲ گفت: در دور دوم اجرای طرح ۳۶۰ درجه در هر ناحیه ۱۰ نقطه برای شناسایی معضلات مشخص شده که در مجموع از ۱۶ تا ۲۶ خردادماه، ۵۶۷۶ معضل شناسایی و برطرف شده است.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، وحیدرضاانارکی محمدی شهردار این منطقه در این جلسه ضمن تشکر از آماده باش عوامل خدمات شهری و نواحی شش گانه با توجه به شرایط آب و هوایی چند روز اخیر و تبریک اعیاد پیشرو، گفت : در دوره جدید مدیریت شهری معاونت امور مناطق با اجرای طرح های بیست گانه، الگوی خدمت و ۳۶۰ درجه روح تازه ای به شهر بخشیده است.

شهردار منطقه۱۲ تاکید کرد: اجرای این طرح ها خیلی از مطالبات مانند برطرف کردن چالش ها، ایجاد رضایت شهروندان و بازخوانی وظایف مدیریت شهری را در برمی‌گیرد که نیازمند تمرکز و تلاش بیشتری است. 

طرح های سه گانه نگهداشت، هویتی دوباره به شهر می بخشد 

سید محمد فیاض مدیر کل هماهنگی، نظارت و کنترل معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران به اجرای طرح های ۳۶۰ درجه، محورهای بیستگانه تحولی خدمت و طرح محور الگو از سال ۱۴۰۲ تا کنون در پایتخت اشاره کرد و ابراز داشت: در تبیین مرحله دوم اجرای طرح ۳۶۰ با حضور در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران، دستاوردها، معضلات و مشکلات مرحله اول طرح بررسی می شود.

سید محمد فیاض افزود: در طرح ۳۶۰ درجه مخاطب شهرداران نواحی،طرح بیستگانه خدمات مخاطب معاونان مناطق و طرح الگوی خدمت هدف شهرداران مناطق هستند که  انشالله شاهد این خواهیم بود که با اجرای این طرح ها در چندین دوره تکثر  معضلات مرتبط با مباحث نگهداشت شهر در سطح شهر تهران برطرف شود.
 
 مدیرکل هماهنگی، نظارت و کنترل معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران ابراز امیدواری کرد که با اجرای طرح ۳۶۰ درجه در نواحی شاهد حل مشکلات باشیم و این طرح از نقطه ای در نقطه دیگری اجرا می شود و به علت زنده بودن شهر هرگز تمام نمی شود.

وی در ادامه هدف از این جلسه را انتقال هدف اصلی معاونت امور مناطق به شهرداران نواحی مناطق در طرح ۳۶۰ است که باید بطور مستمر هر ۱۵ روز یک بار بازخوانی شود.

انتهای پیام/
 

۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۳
کد خبر: 56223

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 3 =