اسامی ۱۰۰ کارشناس متخصص روابط عمومی شهرداری تهران اعلام شد

شهر: سرپرست معاونت روابط‌ عمومی مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران از اتمام فرآیند انتخاب برگزیدگان طرح «انتخاب و پرورش یک‌صد کارشناس متخصص روابط عمومی» و اعلام اسامی منتخبان خبر داد.

سمیه عالمی پسند، سرپرست معاونت روابط ‌عمومی مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران در گفتگو با شهر، ضمن اعلام اتمام فرآیند انتخاب یک‌صد کارشناس برتر روابط عمومی شهرداری تهران، افزود: از ۳۳۴  متقاضی این طرح پس از طی مراحل مختلف بررسی تخصصی و داوری اساتید حوزه ارتباطات ۱۰۰ کارشناس متخصص روابط عمومی در شهرداری تهران مشخص شدند که از این تعداد ۲۷ نفر در سطح نخست، ۳۱  نفر در سطح دوم و ۴۲ نفر در سطح سوم قرار گرفتند.

 او درباره روند برگزاری این طرح توضیح داد: به منظور افزایش آگاهی متقاضیان از نحوه اجرای طرح، جلسه توجیهی به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد. در این مرحله، متقاضیان به صورت خود اظهاری نسبت به تکمیل فرم خبرگی اقدام و مهارت‌ها و دانش خود در بخش‌های مختلف را بیان کردند که پس از جمع آوری فرم‌های خبرگی، مجری طرح جهت ارائه مشاوره تخصصی و نیز بررسی اولیه جلسات مجازی و فردی را برای تمامی متقاضیان برگزار کرد.

عالمی پسند با بیان اینکه در گام پایانی متقاضیان نسبت به بارگذاری مدارک، مستندات و کلیه سوابق خود در پرتال طرح اقدام کردند، افزود: در این مرحله جلسات متعدد هیأت داوری و اساتید حوزه ارتباطات و روابط عمومی، نسبت به بررسی مطالب بارگذاری شده و نیز ارزیابی متقاضیان اقدام کردند.

او هدف از این طرح که با همکاری اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران و نیز موسسه نشان آور دانش (نماینده و مجری مهارت سنجی استاندارد اروپایی ESCO) انجام پذیرفت را ارزیابی سطح دانش و مهارت همکاران و پرسنل شاغل در حوزه روابط عمومی کلیه واحدهای تابعه شهرداری تهران و نیز شناسایی کارمندان علاقمند و توانمند شهرداری که با تحصیلات اولیه مرتبط تاکنون به دلایل مختلف موفق به فعالیت در عرصه روابط  عمومی نشده‌اند، ذکر کرد.

سرپرست معاونت روابط‌ عمومی مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران با ابراز خوشحالی از به ثمر نشستن طرح «انتخاب و پرورش یک‌صد کارشناس متخصص روابط عمومی» بیان کرد: لیست برگزیدگان طرح در سایت مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران به آدرس ccia.tehran.ir قابل مشاهده است و گواهینامه های صادره طی هفته آتی برای منتخبان ارسال خواهد شد.

خبرنگار: ملیکا هاشمی

۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
کد خبر: 6755

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =