تعرفه بازدید از برج میلاد در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

شهر: بهای بلیط بازدیدکنندگان داخلی از کل طبقات برج میلاد در لایحه پیشنهادی بودجه ۱۴۰۰ برابر با ۷۰۰ هزار ریال و بازدیدکنندگان داخلی از سکوی دید باز ۴۹۰ هزار ریال، است. قیمت این دو بلیط نسبت به سال گذشته، به ترتیب ۱۸/۶ درصد و ۲۵/۶ افزایش یافته‌اند. همچنین قیمت بلیط بازدیدکنندگان خارجی نسبت به سال ۱۳۹۹ تفاوتی در لایحه پیشنهادی ۱۴۰۰ ندارد.

به گزارش شهر، پیوست هفتم لایحه بودجه ۱۴۰۰ مربوط به بهای خدمات بازدید از سازه برج میلاد تهران است. سازه‌ای که به عنوان یکی از قطب‌های مهم گردشگری ایران و تهران بشمار می‌رود. برج میلاد که به عنوان نمادی از تهران یاد می‌شود، سالیانه گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را پذیرای خود است. اگر یک روزی دلتان خواست که از نماد تهران امروزی بازدیدی داشته باشید، بد نیست بدانید که بهای بلیط بازدید از برج میلاد در سال آینده چه تفاوتی نسبت به امسال دارد و چه تخفیفاتی شامل حال شما می‌شود.

بهای خدمات پیشنهادی بازدید از برج میلاد تهران در بودجه ۱۴۰۰

طبق پیوست هفتم لایحه پیشنهادی بودجه ۱۴۰۰ بهای خدمات بازدید از برج میلاد تهران، بلیط بازدیدکنندگان داخلی از کل طبقات برابر با ۷۰۰ هزار ریال، بلیط بازدیدکنندگان داخلی از سکوی دید باز ۴۹۰ هزار ریال، بلیط بازدیدکنندگان خارجی از کل طبقات برابر با ۲۵ دلار و بلیط بازدیدکنندگان خارجی از سکوی دید باز برابر با ۱۵ دلار است.

بر اساس این گزارش به منظور مدیریت بهینه بازدید و افزایش بهره‌وری سرمایه به شهرداری تهران اجازه داده می‌شود تا در زمانهای پرمراجعه تا سقف ۵۱ درصد میزان تعرفه بلیط بازدید کنندگان داخلی برج را افزایش دهد.

همچنین تعرفه بلیط بازدید کنندگان خارجی از برج میلاد در هر روز به صورت معادل ریالی آن و بر اساس قیمت پایانی آخرین روز قبلی صرافی ملی ایران قابل دریافت است.

در این لایحه به شهرداری تهران اجازه داده می‌شود مشوق‌هایی به شرح جدول زیر برای فروش بلیط بازدید از مجموعه برج میلاد ارائه کند.

بهای خدمات بازدید از برج میلاد تهران-بودجه ۱۳۹۹

بر اساس این گزارش تعرفه بلیط بازدید کنندگان داخلی از کل طبقات در سال جاری برابر با ۵۹۰ هزار ریال، بلیط بازدیدکنندگان داخلی از سکوی دید باز برابر با ۳۹۰ هزار ریال، بلیط بازدیدکنندگان خارجی از کل طبقات برابر با ۲۵ دلار و بلیط بازدیدکنندگان خارجی از سکوی دید باز برابر با ۱۵ دلار است.

یکشنبه هفته گذشته (۵ بهمن ۱۳۹۹)، پیروز حناچی، شهردار تهران با حضور در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران، لایحه بودجه ۱۴۰۰ را تقدیم شورا کرد.

خبرنگار: ملیکا هاشمی

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
کد خبر: 8213

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 9 =