۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
کد خبر: 9940

مدیرکل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران:

انحلال اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران کذب محض است

ادغام اداره کل رفاه با اداره کل امور ایثارگران به نفع ایثارگران است
انحلال اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران کذب محض است

در حالی که برخی ادغام اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی با اداره کل امور ایثارگران را به معنی انحلال اداره کل امور ایثارگران مطرح کرده اند مدیرکل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران این موضوع را کذب دانسته و بر افزایش ارایه خدمات به ایثارگران تاکید کرد.

به گزارش شهر یکی از سرمایه های مهم‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایثارگران و شهدا هستند و تکریم خانواده این عزیزان همواره از سوی مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است.

 هرچند متاسفانه هستند عده ای که با اهداف مشخص و به صورت غیرواقعی تلاش می کنند تا با طرح برخی مسایل توجه به این سرمایه بزرگ را کمرنگ جلوه دهند.

به تازگی برخی از رسانه‌ها دست به اقدامی غیرحرفه ای و غیراخلاقی زده و تلاش کردند از شهرداری تهران چهره ای مخالف فرهنگ ایثار و شهادت ترسیم کنند.

حال آنکه مدیریت شهری همواره در این دوره تلاش کرده بیشترین خدمت رسانی را به جامعه ایثارگر داشته باشد و اتفاقا این رویکرد را برای خود اصلی فراموش نشدنی می داند.

یکی از موضوعات کذبی که این روزها در برخی از رسانه های معلوم الحال منتشر شده است مسئله انحلال اداره کل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران است مطلبی که به گفته مدیران و مسئولان سراسر خلاف واقع و کذب است.

برای مشخص شدن کم و کیف این ماجرا به سراغ عباسعلی مدیح مدیرکل رفاه و امور ایثارگران رفته تا از وی در این خصوص پرس و جو کنیم.

*انحلال اداره کل امور ایثارگران کذب محض هست

وی در واکنش به این اخبار گفت: انحلال اداره کل امور ایثارگران کذب است و نه تنها نیروهای اداره کل ایثارگران تعدیل نخواهند شد، بلکه امور ایثارگران تقویت هم خواهد شد.

مدیح گفت: برخلاف آنچه گفته شده است قرار نیست نیروهای خدوم اداره کل ایثارگران به بخش های دیگر شهرداری منتقل شوند و نباید این توهمات و فرضیات غلط در بین جامعه ایثارگران شهرداری تهران مطرح شود.

وی با اشاره به این مطلب که سیاست شهرداری تهران در راستای تکریم و تعظیم خانواده ی شهدای شهرداری و حفظ و کرامت سازمانی ایثارگران شاغل در شهرداری تهران است گفت: جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است که در این زمینه همه دست اندرکاران وظیفه دارند ضمن توجه به تقویت و ترویج روحیه ایثارگری، نسبت به تکریم متولیان این فرهنگ که ایثارگران هستند، بکوشند.

وی افزود: اینجانب بعنوان مدیر کل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران تلاش خواهم کرد ضمن ارتقاء کیفیت خدمات به خانواده ی معظم ایثارگران، با استفاده از ظرفیت های اداره کل رفاه، جهت بهبود و تسریع در روند توانمندسازی خانواده های محترم شهدا و ایثارگران شهرداری تهران گامهای موثری بردارم.

مدیح که خود از ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس محسوب می شود گفت: به همه خانواده معظم شهیدان و ایثارگران شهرداری اطمینان می‌دهم سیاست شهرداری تهران در راستای تکریم و تعظیم خانواده شهدای شهرداری و حفظ کرامت آنهاست و هیچ کس در صدد حذف و یا تضعیف این حوزه‌ ارزشمند نیست.

مدیرکل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران خاطرنشان کرد: قطعا با ادغام اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی با اداره کل امور ایثارگران، با توجه به ظرفیت های بالای اداره کل رفاه ضمن تقویت جدی تشکیلات امور ایثارگران، قطعا کیفیت خدمات به ایثارگران عزیز ارتقا خواهد یافت.

وی با اشاره به این مطلب که کارکنان سخت کوش امور ایثارگران کما فی سابق نسبت به ارائه خدمات به خانواده معظم ایثارگران ادامه خواهند داد. گفت: ساختمان امور ایثارگران در محل فعلی باقی خواهد ماند و خدمات ویژه ایثارگری اعم از فعالیتهای فرهنگی، درمان ، مددکاری و دیگر امور در ساختمان مذکور ادامه خواهد داشت.

به گفته مدیح توجه جدی و ارایه خدمات مطلوب و بیشتر به ایثارگران عزیز، دغدغه اصلی و اولویت کاری این حقیر خواهد بود. ضمن اینکه پیش بینی می شود با حمایت سایر حوزه ها و به ویژه مدیریت ارشد شهرداری تهران ارایه خدمات به کارکنان خدوم شهرداری در کنار ایثارگران عزیز، نیز ارتقا یابد.

وی ادامه داد: ساختمان اداره کل رفاه و امور ایثارگران در میدان سبلان ثابت و کما فی السابق و با ظرفیت بیشتر به ایثارگران عزیز خدمات ارایه خواهد کرد.

۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
کد خبر: 9940

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =