• رصد خورشید در برج میلاد

  رصد خورشید در برج میلاد

  همزمان با رویداد «روز انقلاب تابستانی خورشید» برنامه رصد خورشید با حضور استاد حمید خداشناس، مرد کسوف ایران، ۱ تیرماه در برج میلاد برگزار شد.

 • پنجاه‌وششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران

  پنجاه‌وششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران

  پنجاه‌وششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، به ریاست پرویز سروری، سه‌شنبه ۲۹ خردادماه برگزار شد.

 • جلسه هیات امنای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

  جلسه هیات امنای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

  جلسه هیات امنای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دوشنبه ۲۹ خردادماه با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران در این سازمان برگزار شد.

 • پنجاه‌وهشتمین پویش امید و افتخار

  پنجاه‌وهشتمین پویش امید و افتخار

  در پنجاه و هشتمین پویش امیدو افتخار، آیین افتتاح ایستگاه آتش‌نشانی افسریه، شهرری و پروژه برج شبیه‌ساز ۱۵طبقه با کاربری آموزشی و عملیاتی در صالح‌آباد با حضور پرویز سروری، عضو شورای اسلامی شهر تهران، حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و قدرت اله محمدی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، صبح امروز شنبه ۲۷ خردادماه برگزار شد.

 • نشست خبری شهردار تهران

  نشست خبری شهردار تهران

  نشست خبری علیرضا زاکانی، شهردار تهران در خصوص عملکرد کمیسیون ماده پنج، شنبه ۲۰ خردادماه با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

 • جشن «امام رضایی‌ها»

  جشن «امام رضایی‌ها»

  به مناسبت سالروز میلاد امام رضا(ع)، جشن «امام رضایی‌ها»، دوشنبه ۸ خردادماه با حضور شهروندان تهرانی در میدان خراسان برگزار شد.

 • جشن «امام رضایی‌ها»

  جشن «امام رضایی‌ها»

  به مناسبت سالروز میلاد امام رضا(ع)، جشن «امام رضایی‌ها»، دوشنبه ۸ خردادماه با حضور شهروندان تهرانی در میدان خراسان برگزار شد.

 • بازدید اصحاب رسانه از مراکز معاینه فنی

  بازدید اصحاب رسانه از مراکز معاینه فنی

  اصحاب رسانه با حضور شادی مالکی، مدیرعامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران، صبح روز دوشنبه ۸ خردادماه از تعمیرگاه ویژه بانوان در مرکز معاینه فنی آبشناسان و مرکز معاینه فنی نیایش بازدید کردند.

 • مراسم تکریم و معارفه معاون امور مناطق شهرداری تهران

  مراسم تکریم و معارفه معاون امور مناطق شهرداری تهران

  مراسم تکریم و معارفه معاون امور مناطق شهرداری تهران، با حضور سجاد محمدعلی نژاد مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران و شهرداران مناطق ۲۲ گانه پایتخت، یک‌شنبه ۷ خردادماه برگزار شد. در این مراسم از زحمات علیرضا جاوید تقدیر شد و عباس شعبانی نیز به عنوان معاون جدید هماهنگی و امور مناطق شهرداری حکم خود را دریافت کرد.

 • جشن دخترونه در باغ کتاب

  جشن دخترونه در باغ کتاب

  به مناسبت روز دختر «جشن دخترونه» با حضور ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، علیرضا زاکانی، شهردار تهران و جمعی از دختران، صبح امروز ۳۱ شهریورماه در باغ کتاب برگزار شد.

 • رویداد بارش

  رویداد بارش

  به‌مناسب فرارسیدن هفته روابط عمومی و ارتباطات، صبح روز شنبه سی‌ام اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱، مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران رویداد «بارش» را در قالب سلسله نشست‌های تخصصی و کاربردی اجرا کرد. این رویداد با هدف ایجاد انگیزه و رقابت بین همکاران و کشف استعدادهای جدید در حوزه ارتباطات برگزار شد.

 • آتش‌سوزی انبار لوازم موتورسیکلت

  آتش‌سوزی انبار لوازم موتورسیکلت

  صبح روز شنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، انبار لوازم جانبی موتورسیکلت در محله گمرک دچار آتش‌سوزی شد که با تلاش نیروهای آتش‌نشانی حریق مهار شد.

 • نشست صمیمانه مدیران روابط عمومی شهرداری تهران

  نشست صمیمانه مدیران روابط عمومی شهرداری تهران

  نشست صمیمانه مدیران روابط‌عمومی شهرداری تهران صبح امروز چهارشنبه بیست‌وهفتم اردیبهشت‌ماه به مناسبت فرارسیدن هفته ارتباطات‌ و روابط‌عمومی با حضور نرگس معدنی‌پور و علیرضا نادعلی اعضای شورای اسلامی شهر تهران و عبدالمطهر محمدخانی رییس مرکز ارتباطات و اموربین‌الملل شهرداری تهران برگزار شد.

 • بازدید اعضای شورای شهر از مرکز ارتباطات شهرداری تهران

  بازدید اعضای شورای شهر از مرکز ارتباطات شهرداری تهران

  علیرضا نادعلی و نرگس معدنی‌پور، اعضا شورای اسلامی شهر تهران، صبح روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران بازدید کردند.

 • روایت بازگشت

  روایت بازگشت

  روایت بازگشت، روایتی از بازآماد و به‌ روزرسانی اتوبوس‌های فرسوده شهری است که به همت و کوشش جهادگران عرصه خدمت به چرخه حمل و نقل بازگشته است.

 • عملیات آسفالت‌ریزی در پایتخت

  عملیات آسفالت‌ریزی در پایتخت

  در ساعاتی از شب که تردد در معابر شهر تهران پس از یکروز شلوغ و پر ازدحام به حداقل میرسد، عملیات آسفالت‌ریزی در اتوبان‌ها و معابر پایتخت آغاز می شود و تا بامداد ادامه دارد.

 • بازدید اصحاب رسانه از پروژه‌های معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران

  بازدید اصحاب رسانه از پروژه‌های معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران

  صبح دوشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه، اصحاب رسانه از آسفالت‌ریزی در اتوبان آزادگان، پروژه احداث زیرگذر تقاطع بلوار کوهک با تقاطع بزرگراه شهید همدانی و پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی بازدید کردند.

 • نوزدهمین جشنواره گل و گلاب تهران

  نوزدهمین جشنواره گل و گلاب تهران

  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نوزدهمین جشنواره گل و گلاب تهران را از ۱۳ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه در فرهنگسرای اشراق برگزار می کند. این جشنواره با برپایی مراسم سنتی گلاب گیری، نمایشگاه سوغات و صنایع دستی استان‌ها، برنامه‌های میدانی از جمله موسیقی محلی، بازی و مسابقه ویژه نوجوانان و… میزبان شهروندان است.

 • چهارمین نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

  چهارمین نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

  چهارمین نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران، احسان متولیان، دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و جمعی از شهرداران کلانشهرهای کشور، بعد از ظهر امروز سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

 • میدانگاه جهاد

  میدانگاه جهاد

  میدانگاه جهاد یک سازه جدید پوسته‌ای آجری ایرانی_اسلامی است، که در مجموع شامل ۲۵۰۰ مترمربع فضا کلی که ۸۰۰ مترمربع آن زیر بنا است و کار خاصی به لحاظ معماری و زیبایی‌ شناختی صورت گرفته در آستانه بهره‌برداری است.

 • عمارت مسعودیه

  عمارت مسعودیه

  عمارت مسعودیه یکی از بناهای تاریخی مربوط به دوره قاجار است که پنج عمارت بزرگ دارد و در سال ۱۳۷۷ به ثبت آثار ملی رسیده است. عمارت مسعودیه به همراه باغ نگارستان، باغ لاله‌زار و باغ سردار ایروانی یکی از اماکنی است که در محدوده شمال حصار شاه طهماسبی تهران در عصر ناصری بنا شده و همچنان که خصوصیات باغ‌های ایرانی را داراست با نقش‌مایه‌ها و عناصری از معماری فرنگی مزین شده است.

 • کارخانه سیمان شهر ری

  کارخانه سیمان شهر ری

  شهرری‌ ۹۰ سال میزبان اولین کارخانه خط تولید سیمان کشور است که منشا بسیاری از فرایندهای توسعه زیرساخت های کشور به شمار می رود. کارخانه سیمان ری، در زمینی به وسعت حدود ۹ هکتار در هشتم دی ۱۳۱۲ به بهره برداری رسید و تا پیش از فروردین ۱۳۶۳ فعال بود، اما انتشار بیش از حد آلودگی توسط این کارخانه باعث توقف خط تولید آن شد. این مجموعه پس از ثبت ملی در سال ۹۷ به عنوان میراث صنعتی تهران شناخته و حالا به همت شهرداری تهران به موزه صنعت تبدیل شده است.

 • نشست خبری مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران

  نشست خبری مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران

  نشست خبری حلیا حسینی شکرابی، مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با حضور اصحاب رسانه، بعد از ظهر امروز سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه در موزه آثار طبیعی و حیات‌ وحش هفت چنار برگزار شد.

 • بازدید عضو شورای شهر از مرکز ارتباطات شهرداری تهران

  بازدید عضو شورای شهر از مرکز ارتباطات شهرداری تهران

  نرجس سلیمانی، عضو شورای اسلامی شهر تهران از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت‌ماه بازدید کرد.

 • مراسم روز جهانی کارگر

  مراسم روز جهانی کارگر

  مراسم روز جهانی کارگر، امروز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، با حضور سید صولت مرتضوی، وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی، علیرضا زاکانی، شهردار تهران و مهدی چمران، رییس شورای اسلامی شهر تهران در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

 • نشست صمیمانه شهردار تهران با جمعی از معلمان

  نشست صمیمانه شهردار تهران با جمعی از معلمان

  به مناسبت روز معلم، نشست صمیمانه علیرضا زاکانی، شهردار تهران با جمعی از معلمان، شامگاه روز سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه در ساختمان شهرداری تهران برگزار شد.

 • دومین نشست خبری شهردار پایتخت

  دومین نشست خبری شهردار پایتخت

  در آستانه بیستمین ماه از فعالیت مدیریت شهری ششم، دومین نشست خبری علیرضا زاکانی، شهردار پایتخت، دوشنبه یازدهم اردیبهشت‌ماه، برگزار شد.

 • بهره‌برداری از ایستگاه مترو «علامه جعفری»

  بهره‌برداری از ایستگاه مترو «علامه جعفری»

  در پنجاه‌وسومین پویش امید و افتخار، آیین بهره‌برداری از ایستگاه مترو «علامه جعفری» و ۱۴۰۰ متر مسیر تونلی در پروژه توسعه غربی خط ۴ مترو تهران با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، اعضای شورای شهر و مدیران ارشد شهری برگزار شد.

 • رونمایی از ۸ سردیس شهدای آجا

  رونمایی از ۸ سردیس شهدای آجا

  مراسم رونمایی از هشت سردیس شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور امیر سرتیپ محمد محمودی، معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، حسین نظری، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، رضا صیادی، مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران و جمعی از مسئولان ارتش جمهوری اسلامی ایران در محل ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

 • افتتاح نمایشگاه نقش جان

  افتتاح نمایشگاه نقش جان

  نمایشگاه طراحی و اسکیس از بناهای تاریخی اصفهان با عنوان نقش جان در مجمع شهرداران آسیایی افتتاح شد. این نمایشگاه که اثار هنرمند جوان محمدسجاد حاجی‌محمدی را در خود جای داده تا دوازدهم اردیبهشت‎‌ماه میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.