• خدمات شهرداری تهران در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن

  خدمات شهرداری تهران در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن

  شهرداری تهران در پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، در جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان و پاکیزگی معابر سطح شهر تهران به شهروندان خدمت‌رسانی میکند.

 • خانواده‌ انقلابی

  خانواده‌ انقلابی

  حضور پرشور خانواده‌ها در چهل‌وچهارمین مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خط بطلانی بر یاوه‌گویی های معاندین نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

 • بارش برف زمستانی در تهران

  بارش برف زمستانی در تهران

  بارش برف زمستانی امروز تهران را سفیدپوش کرد.

 • قرار خدمت؛ دیدار مردمی شهردار تهران در مسجد جامع باغ فیض

  قرار خدمت؛ دیدار مردمی شهردار تهران در مسجد جامع باغ فیض

  علیرضا زاکانی، شهردار تهران، امروز پنج‌شنبه ۲۰ بهمن ماه با حضور در مسجد جامع باغ فیض با مردم این محله دیدار کرد.

 • قرار خدمت؛ منطقه۵

  قرار خدمت؛ منطقه۵

  علیرضا زاکانی، شهردار تهران در پانزدهمین سلسله بازدیدهای خود از مناطق تهران با عنوان طرح قرار خدمت، امروز بیستم بهمن‌ماه ۱۴۰۱ به منطقه ۵ پایتخت رفت و پس از زیارت مقبره شهدای گمنام از روند اجرای پروژه‌های این منطقه بازدید کرد.

 • نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی

  نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی

  سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و چهارمین نمایشگاه ملی بازی‌های رایانه‌ای از ۱۶ الی ۱۹ بهمن‌ماه در شبستان اصلی مصلی امام خمینی(ره) میزبان علاقه‌مندان است.

 • آیین بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه ۲۲ شهرداری تهران

  آیین بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه ۲۲ شهرداری تهران

  بیست‌وچهارمین رویداد امید و افتخار با بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی، خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی و ورزشی منطقه ۲۲ شهرداری تهران، روز یک‌شنبه ۱۶ بهمن‌ماه با حضور عباس شعبانی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، حمیدرضا حاجوی، شهردار منطقه ۲۲ شهرداری تهران برگزار شد.

 • نخستین شب شعر سفرا فارسی‌گوی

  نخستین شب شعر سفرا فارسی‌گوی

  نخستین شب شعر سفرا فارسی‌گوی، عصر یک‌شنبه ۱۶ بهمن‌ماه با حضور حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، حمیدرضا غلامزاده، معاونت بین الملل مرکز ارتباطات شهرداری تهران و جمعی از سفرای فارسی‌گوی برگزار شد.

 • نشست مشترک شهردار تهران با استاندار تهران

  نشست مشترک شهردار تهران با استاندار تهران

  نشست مشترک علیرضا زاکانی، شهردار تهران با علیرضا فخاری، استاندار تهران، عصر روز دوشنبه ۱۰ بهمن‌ماه در ساختمان شهرداری تهران برگزار شد.

 • مراسم تقدیر از"عملکردهای برتر" و "منتخبین نمایشگاه شهر، یاران"

  مراسم تقدیر از"عملکردهای برتر" و "منتخبین نمایشگاه شهر، یاران"

  مراسم تقدیر از"عملکردهای برتر" و "منتخبین نمایشگاه شهر، یاران" توسط مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران صبح دوشنبه ۱۰ بهمن‌ماه با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، مجید باقری معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع انسانی و امور شورا و محمد علی الفت پور رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری در ساختمان مرکزی شهرداری تهران برگزار شد.

 • به وقت خدمت؛ واکسیناسیون کارگران شهرداری تهران

  به وقت خدمت؛ واکسیناسیون کارگران شهرداری تهران

  با توجه به اینکه یکی از مشاغل پرخطر در شهرداری تهران، خدمات انجام شده توسط پاکبانان است، طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران، توسط شرکت شهر سالم آغاز شده است.

 • جابجایی اصولی ۱۰۶ اصله درخت در منطقه ۵ شهرداری

  جابجایی اصولی ۱۰۶ اصله درخت در منطقه ۵ شهرداری

  جابجایی اصولی ۱۰۶ اصله درخت در منطقه ۵ شهرداری تهران با نظارت متخصصین، کارشناسان دادگستری و دستور مقام قضایی در مجتمع شهید مفتح انجام شد. این درختان به پلاک همجوار، بوستان‌های اطراف و کوهسار منتقل شدند.

 • نشست خبری معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران

  نشست خبری معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران

  نشست خبری امین توکلی زاده، معاونت امور فرهنگی‌واجتماعی شهرداری تهران عصر امروز شنبه هشتم بهمن ماه با حضور اصحاب رسانه در محل ساختمان این معاونت برگزارشد.

 • آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران

  آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران

  در بیست و دومین شنبه امید و افتخار، طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران، پرویز سروری و مهدی پیرهادی، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، مجید باقری، معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران و محمد رئیس زاده، رئیس سازمان نظام پزشکی کشور، صبح امروز شنبه ۸ بهمن‌ماه در تالار ایوان شمس آغاز شد.

 • شب لیله‌الرغائب در آستان مقدس امامزاده صالح(ع)

  شب لیله‌الرغائب در آستان مقدس امامزاده صالح(ع)

  مراسم شب لیله‌الرغائب با سخنرانی شیخ عباس صراف و با قرائت دعای کمیل توسط سعید هدایتیان، شامگاه امروز ششم بهمن‌ماه در آستان مقدس امامزاده صالح(ع) برگزار شد.

 • قرار خدمت؛ منطقه ۶

  قرار خدمت؛ منطقه ۶

  علیرضا زاکانی، شهردار تهران در سیزدهمین سلسله بازدیدهای خود از مناطق تهران با عنوان طرح قرار خدمت، امروز ششم بهمن ماه ۱۴۰۱ به منطقه ۶ پایتخت رفت و پس از زیارت مقبره شهدای گمنام در فاطمیه بزرگ تهران از روند اجرای پروژه های ایستگاه مترو کارگر در خط ۶ مترو تهران، همراه سرای خیابان امیرلو و مجموعه ورزشی دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه تهران بازدید کرد.

 • قرار خدمت؛ دیدار با کارکنان منطقه ۶

  قرار خدمت؛ دیدار با کارکنان منطقه ۶

  علیرضا زاکانی، شهردار تهران در سیزدهمین سلسله بازدیدهای خود از مناطق تهران با عنوان طرح قرار خدمت، امروز ششم بهمن ماه ۱۴۰۱ با حضور در تالار ایوان شمس منطقه ۶ پایتخت، در جمع کارکنان خدوم این منطقه سخنرانی کرد.

 • همایش شهروندان مشارکت‌جو

  همایش شهروندان مشارکت‌جو

  اولین همایش یاران شهر «تجلیل از شهروندان مشارکت‌جو تهران» عصر امروز سه‌شنبه ۴ بهمن‌ماه با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

 • به وقت خدمت؛ اورهال و نوسازی قطارهای شهری تهران

  به وقت خدمت؛ اورهال و نوسازی قطارهای شهری تهران

  مترو تهران ۱۶۷ واگن دارد که از این تعداد ۵ واگن از رده خارج است و از این تعداد ۱۳۵ واگن برای خدمات رسانی به خطوط اعزام می شود و مابقی در تعمیرات دوره ای و اورهال قرار دارند، واگن های مترو باید در دوره ۳ ساله برای تعمیرات و بعد از ۵ سال نیز برای اورهال وارد تعمیرگاه های تخصصی شود.

 • نشست شهردار تهران با بانوان مدیر انتصاباتی در شهرداری

  نشست شهردار تهران با بانوان مدیر انتصاباتی در شهرداری

  نشست شهردار تهران با بانوان مدیر انتصاباتی شهرداری، عصر امروز دوشنبه سوم بهمن ماه با حضور جمعی از بانوان برگزارشد.

 • به وقت خدمت؛ سامانه ۱۳۷ پلاس

  به وقت خدمت؛ سامانه ۱۳۷ پلاس

  سامانه ۱۳۷ پلاس در مدیریت جدید شهری از ترکیب سامانه‌های ۱۸۸۸ و ۱۳۷ ایجاد شد تا مسیر برای پیگیری مشکلات شهروندان هموار شود.سه موضوع اصلی پیام‌های مردمی در کل تهران در مورد موضوعات اجرایی و خدمات شهری، لایروبی جوی‌ها، نظافت معابر و آلودگی صوتی ناشی از ساخت و ساز وجود دارد، بحث سد معبر نیز یکی از موضوعات شایع است که تماس‌های متعددی را به خود اختصاص داده است از آغاز به کار این سامانه در بازه زمانی ۵ ماه نخست سال ۱۴۰۱، نزدیک به ۴۸۶ هزار پیام در رابطه با موضوعات خدمات و فوریت شهری دریافت شده که این آمار در رابطه با پیام‌های شکایت،‌ انتقاد و پیشنهاد نیز به رقم ۳۶ هزار و ۵۰۰ در این مدت رسیده است.

 • مرکز تعمیر و بازسازی اتوبوس های شهری

  مرکز تعمیر و بازسازی اتوبوس های شهری

  جهت رفاه حال شهروندان تهرانی، اتوبوس‌های شهری که دارای وضعیت نامناسب و نیازمند بازسازی و تعمیرات اساسی هستند شناسایی و توسط اکیپ‌های فنی و خدماتی به لحاظ تعمیرات فنی موتور و گیربکس، شاسی کشی، صافکاری، رنگ آمیزی، تعویض صندلی‌ها و تعمیر کف در سامانه ۵ شرکت واحد اتوبوسرانی تهران مورد بازسازی قرار می گیرند.

 • ۱۳ ایستگاه در وضعیت قرمز

  ۱۳ ایستگاه در وضعیت قرمز

  بر اساس آخرین اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز یکشنبه دوم بهمن‌ماه، شاخص کیفیت هوا در تهران روی عدد ۱۲۸ و وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. به طوری که ۱۱ ایستگاه در وضعیت قابل قبول، ۹ ایستگاه در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس و ۱۳ ایستگاه در وضعیت ناسالم برای همه و قرمز قرار دارند.

 • آیین رونمایی از موتورسیکلت‌های برقی شبکه پست

  آیین رونمایی از موتورسیکلت‌های برقی شبکه پست

  آیین رونمایی از موتورسیکلت‌های برقی شبکه پست در بیست و یکمین شنبه امید و افتخار با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و محمود لیائی مدیرعامل شرکت ملی پست، صبح امروز شنبه ۱ بهمن‌ماه در موزه پست و تلگراف(ارتباطات) برگزار شد.

 • آیین رونمایی از بسته حمل و نقل پاک

  آیین رونمایی از بسته حمل و نقل پاک

  آیین رونمایی از بسته حمل و نقل پاک در بیست‌ویکمین شنبه امید و افتخار، شنبه ۱ بهمن با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمود لیائی مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر، پرویز سروری نایب رئیس شورای اسلامی شهر و دیگر مدیران ارشد شهری برگزار شد.

 • سخنرانی شهردار تهران در مسجد پنبه‌چی

  سخنرانی شهردار تهران در مسجد پنبه‌چی

  علیرضا زاکانی شهردار تهران، عصر امروز ۲۹ دی‌ماه، پس از نماز مغرب و عشا در مسجد پنبه‌چی سخنرانی کردند.

 • دورهمی مدیران روابط عمومی شهرداری تهران

  دورهمی مدیران روابط عمومی شهرداری تهران

  دورهمی مدیران روابط عمومی شهرداری تهران با حضور مطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و معاونان ایشان، مدیران روابط عمومی مناطق، سازمان‌ها، شرکت‌ها و معاونت‌های شهرداری تهران، صبح روز چهارشنبه ۲۸ دی‌ماه به میزبانی روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲ در باغ گیاه شناسی ملی ایران برگزار شد.

 • یکصدوبیست‌ودومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران

  یکصدوبیست‌ودومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران

  یکصدوبیست‌ودومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، ویژه احکام برنامه چهارم توسعه شهرداری تهران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، سه‌شنبه ۲۷ دی‌ماه در محل این ساختمان برگزار شد.

 • نشست تخصصی شهردار تهران با مدیرعامل گروه مپنا

  نشست تخصصی شهردار تهران با مدیرعامل گروه مپنا

  نشست تخصصی علیرضا زاکانی، شهردار تهران و عباس علی‌آبادی، مدیرعامل گروه مپنا و متخصصین این گروه و جمعی از مدیران شهری، شامگاه امروز ۲۶ دی‌ماه در ساختمان گروه مپنا برگزار شد.

 • بازدید شهردار تهران از شرکت ایران‌خودرو

  بازدید شهردار تهران از شرکت ایران‌خودرو

  علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری، بعد از ظهر امروز ۲۶ دی‌ماه با حضور در مجموعه صنعتی ایران‌خودرو از آخرین دستاوردهای فنی این گروه خودروسازی بازدید کردند.