آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران برگزار شد

آیین معارفه علیرضا جاوید معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و تکریم حسین نظری معاون پیشین این معاونت با حضور سجاد محمدعلی نژاد مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران و شهرداران مناطق ۲۲ گانه برگزار شد.

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، سجاد محمدعلی نژاد این معاونت را از باب ارائه خدمات و پشتیبانی معاونت های دیگر ستون فقرات شهرداری تهران دانست.

وی پشتیبانی از پروژه های اولویت دار شهر را یکی از دغدغه های شهردار تهران در حوزه امور مناطق دانست و گفت: تحقق مباحث مردمی بودن و شهروند محوری در مدیریت ما از اهمیت بسیاری برخوردار است. انتظار می رود به مسائلی از قبیل تکریم ارباب رجوع، مشارکت مردم، انتخاب پروژه ها، رفع دغدغه های مردم، توجه جدی به خدمات و حوزه نگهداشت توجه ویژه شود.

مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران ادامه داد: به نتیجه رسیدن پروژه های اولویت دار توسط اقدامات مناطق امکان پذیر است و آن ها موتور محرک این امر هستند که اگر انجام شود خیرات و برکات آن شامل تمام شهر می شود. مباحث درآمدی نیز یکی از دغدغه های مهم شهر است. 

علی نژاد در تکریم نظری معاون پیشین معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: ایشان در اخلاق، ایجاد تعامل، رفع مشکلات مردم، ایجاد محوریت بین معاونت های شهرداری، پشتیبانی، کمک و حمایت از مناطق ۲۲ گانه الگو هستند. 

وی عنوان کرد: تدبیر دکتر زاکانی این بود که در یک سال با بررسی های انجام شده بتواند ترکیب تیم شهرداری را به نحوی چیدمان کند که حرکت های جدید و پشتیبانی های خوبی صورت بگیرد. این جا به جایی ها تدبیرهای مفصلی داشته که تقویت و همگرایی ویژه ای را به دنبال دارد.

مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران  ادامه داد: آقای جاوید تنها مشاوری هستند که در جلسات شورای معاونین حضور داشتند. ایشان تجربه، تسلط و توان خوبی دارند. گذشته از تجربیات ارزشمندشان در یک سال گذشته ایده های بسیار خوبی داشتند که نشان از تسلط ایشان در حوزه های مختلف شهری دارد. این چند بعدی بودن در ویژگی های شخصیتی ایشان بارز است و طبیعتا معاونت هماهنگی و امور مناطق با تمامی معاونت ها در ارتباط است و به تمامی این توانمندی ها نیاز دارد. این توانمندی ها می تواند مناطق را یک گام به جلو پیش ببرد.

علیرضا جاوید در ادامه این نشست گفت: در سال گذشته در حوزه مشاوران تلاشم بر این بود که صادقانه و با تمام توان از تجربه حدود ۲۰ سال گذشته ام در خدمت به شهرداری تهران استفاده کنم و چکیده آن را در اختیار همکاران شهرداری قرار دهم.

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران عنوان کرد: امیدوارم مجموعه شهرداری تهران بتواند از هم افزایی ۳ معاونت هماهنگی و امور مناطق، خدمات شهری و محیط زیست و حمل و نقل و ترافیک بهره مند شود.

جاوید تاکید کرد: تلاش های این جمع باید در راستای خدمت و رضایت شهروندان باشد که این امر مقدمه ای برای رضایت الهی است. اگر خدمت توسط شهرداران مناطق ۲۲ گانه و نواحی ۱۲۳ گانه محقق شود، بی تردید رضایت هم ایجاد می شود و وعده الهی ست که خداوند خدمت را پاداش می دهد.

حسین نظری در ادامه این نشست ضمن تشکر از همکاران این معاونت و عرض تبریک به معاون جدید گفت: در یک سال گذشته رضایت شهروندان در اولویت امور بوده است. ۲۲ شهردار مناطق کادر مناسبی هستند که اخلاق و سلامت کاری آن ها مورد تایید همه است.

وی با بیان دیگر اولویت های این معاونت در یک سال گذشته عنوان کرد: رضایتمندی اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران از عملکرد مناطق اهمیت بسیاری داشت که هر کجا تدبیر شهردار محترم و اعضای شورای شهر را اعلام کردیم، شهرداران مناطق ۲۲ گانه با کار محوری باعث سربلندی پرچم خدمت شدند.

معاون پیشین هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با تاکید بر اینکه در نگهداشت شهر اقدامات بسیار خوبی انجام شده است، افزود: در شب های پر بارش همکاران مناطق زحمات بسیاری کشیدند و آبگرفتگی خاصی نداشتیم. همچنن در برنامه های مناسبتی، سیل امام زاده داوود(ع)، دماوند و فیروزکوه و تحقق درآمد سال ۱۴۰۰ باعث افتخار شدند که همه نشان کارآمدی و کار محوری ست.

در پایان این جلسه با اهدای هدایایی از حسین نظری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران تقدیر و با اهدای حکم شهردار تهران توسط مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران علیرضا جاوید به عنوان معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران معرفی شد.

انتهای پیام 

۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۱
کد خبر: 26815

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =