ضرورت رفع ابهام در طرح صیانت باغات و حفظ حریم روددره کن

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرح ویژه‌ای در خصوص معماری کن در سال ۹۹ تصویب شده و با توجه به استقبال پایین مردم و لزوم انطباق طرح با طرح موضعی ساماندهی رودخانه، بازنگری هر دو طرح با هدف اجرایی‌تر کردن آن در بافت فرسوده و باغات در دستور کار مدیریت شهری است.

به گزارش خبرنگار شهر، زهرا شمس احسان در یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه کن یکی از ریه های تنفسی شهر تهران است، اظهار کرد: طرح ویژه ای در خصوص معماری کن در سال ۹۹ تصویب شده و با توجه به استقبال پایین مردم و لزوم انطباق طرح با طرح موضعی ساماندهی رودخانه، بازنگری هر دو طرح با هدف اجرایی تر کردن آن در بافت فرسوده و باغات در دستور کار مدیریت شهری است.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران افزود: حفاظت این اراضی رسالتی گریزناپذیر است و برای خلق فضاهای سازنده و پویا باید رویکرد حفاظت سبز رود دره و رعایت الزامات کیفی و کمی رود دره کن از اولویت های مدیریت شهری باشد.

وی تأکید کرد: باید از سوی شهرداری اقدامات لازم برای رفع ابهامات صورت بگیرد و طرح حفاظت و صیانت باغات و حفظ حریم روددره کن انجام شود.

انتهای پیام/

۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
کد خبر: 31549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =