بررسی پیشرفت۱۱ پروژه کلان در منطقه۱۱

یازده پروژه عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و اجتماعی فرهنگی در نشست کنترل پروژه شهرداری منطقه ۱۱ بررسی شد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی منطقه ۱۱، پنجمین نشست کنترل پروژه سال جاری منطقه۱۱ به ریاست شهردار این منطقه برگزارشد. سیدمحمدموسوی شهردار منطقه ضمن اشاره به تسریع درروند اقدامات و امورجاری گفت: طی هفته جاری عملیات عمرانی خیابان کمالی و کاشان آغاز می‌شود و فاز صفر مطالعاتی مرمت ملک مافی نیز به مدت دو هفته شروع خواهدشد.

وی افزود: چالش‌های اقدام عمرانی درپروژه بوستان رازی در جلسات کارشناسی مرتفع شد و طی ۱۰ روز آینده نیز این اقدام در این بوستان بزرگ منطقه شروع خواهد شد. در ادامه نشست نیز شهرداران نواحی به ابراز چالش‌هاو اقدامات برای رفع آن پرداختند و شهردار منطقه موضوعات را برای تسریع به معاونت‌ها ارجاع داد.

شهردار منطقه ۱۱ در این نشست ضمن اشاره به وضعیت ارزیابی عملکرد منطقه طی بازدیدهای نظارت ستادی گفت:ارزیابی‌های مطلوب نتیجه خدمت با پشتکار و پیگیری مستمر است که انتظار می رود همکاران با جدیت بیشتری اقدام کنند تا اگر ضعفی هم در میان است، مرتفع شود.

طی این نشست موضوعات پروژه‌های در دست اقدام بررسی شد و اقدامات شامل مرمت کفپوش و جداول خیابان فلسطین، رفیوژ میانی خیابان پاستور، تکمیل ۹ پروژه المان پارکی، جداره سازی و زیبا سازی خیابان وحدت اسلامی، تأمین و تجهیز ایستگاه پمپاژ مخزن بوستان اوستا، توسعه پایانه معین و احداث فضای سبز خیابان دانشگاه جنگ مورد بررسی دقیق و کنترل کیفی قرار گرفت و مقرر شد این ۱۱ پروژه منطقه ۱۱ طی نهایتا" ۱۰ ر وز آینده گزارش دهی مجدد شود.

جلسات کنترل پروژه با محوریت بررسی فنی و رفع چالش‌ها توسط دفتر شهردار منطقه ۱۱ با حضور اعضای شورای مدیران و معاونین برگزار می‌شود و تاکنون ۵ نشست با این عنوان برگزار شده که نتیجه آن منجر به پیشرفت و تسریع در اقدامات و رفع موانع پیش رو بوده است.

انتهای پیام/

۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰
کد خبر: 41190

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =